دوره مدیریت تخصصی MBA

Master of

Business Administration

استفاده از تجربه دیگران + سرمایه گذاری آموزشی + اقدام و اجرا = موفقیت

دوره جامع و تخصصی مدیریت کسب و کار در مرکز دوره های مدیریتی با استفاده از تجربه چندین ساله اساتید و همچنین نیازسنجی از جامعه مدیران کشور طراحی و تدوین شده است و دارای جامع ترین سرفصل ها می‌باشد.

در این دوره که به صورت حضوری و آنلاین در مدت زمان 4 ماه برگزار می‌شود شما دانش و مهارت کسب و کار و مدیریت کسب و کار را آموزش خواهید دید. اگر در این حوزه فعال هستید با به‌کارگیری آموزش ها از همان جلسات اول پیشرفت شما قابل ملاحظه خواهد بود و اگر قصد ورود به این حوزه را دارید با دانش و مهارت کافی وارد این حوزه خواهید شد.

اگر سوالی دارید با ما تماس بگیرید.  

ثبت نام تا 12 تیر

شرایط ثبت نام اقساطی! شما می‌توانید تا 12 تیر با مبلغ 28/900/000 تومان، با پیش پرداخت 8/900/000 تومان ثبت نام خود را قطعی کنید و از 13 تیر در کلاس های دوره حضور داشته باشید.

هزینه دوره : 28/900/000 تومان
پیش ثبت نام قطعی : 8/900/000 تومان

با 4 قسط 5 میلیون تومانی در طول دوره

مصوب وزارت علوم

درخواست تماس مشاوران

نام و شماره موبایل خود را ارسال کنید مشاوران در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

زمان و هزینه ای که برای کسب تجربه و مهارت در کسب و کار باید هزینه کنید بسیار زیاد است !

آموزش اصولی و درست علاوه بر صرفه جویی در زمان و هزینه شما می‌تواند تجربه چندین ساله دیگران را در اختیار شما بگذارد.

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر، بخشی از کلاس ها و ویدیو نظرات دانش پذیران قبلی ادامه صفحه را مطالعه کنید.

دوره تخصصی MBA مدیریت کسب و کار 

با یک نگاه ساده به تاریخچه رهبری کسب و کار (MBA) متوجه خواهید شد که از سال های دور کشورهای مدرن و توسعه یافته با اجرای دوره های تخصصی مدیریت به چه جایگاهی در تمامی حوزه های کسب و کار دست یافته اند.

در مدیریت کسب و کار همیشه چشم انداز تجربه برای اشخاص، مهم ترین جایگاه را به خود اختصاص می دهد. ولی در قرن جدید و همچنین از زمان شیوع ویروس کرونا تمامی چهارچوب های کسب و کار تغییرات بسیار زیادی به خود دیده اند، دیگر تجربیات کارآمدی گذشته را ندارند و به نوعی کسب و کار ها دارای الگوریتم های متغییری شده اند که، برای بهتر مدیریت کردن این تغییرات نیاز به دانش و اطلاعات داریم.

سرمایه گذاری آموزشی روی دوره های جامع و تخصصی MBA می تواند به صرفه ترین سرمایه گذاری برای مدیران و یا صاحبان کسب و کار تلقی شود. که از نظر علم رهبری و مدیریتی کارآمدی لازم را به اشخاص می دهد تا بتوانند با استراتژی تاثیرگذار در بازار کسب و کارشان باقی بمانند و به رشد قابل توجهی برسند.

این دوره با سرفصل های آموزشی که در اختیار مدیران و دانش پذیران قرار می دهد میتواند آنها را سال های سال در حوزه های مختلف کاری یاری نماید.

دوره مدیریت تخصصی MBA با همکاری موسسه گسترش مدیریت تهران و مرکز دوره های مدیریتی برگزار می شود. در این دوره با بهره گیری از اساتید با تجربه و دارای دانش مدیریتی بالا و تدوین سرفصل های مهم و اساسی مورد نیاز کسب و کارهای امروزی سعی میکنیم سبک مدیریتی دانش پذیران عزیز را تغییر داده و آنها را وارد سطوح جدیدی از علم مدیریت کنیم.

سرفصل های دوره جامع MBA

طراحی و استراتژی کسب و کار

اکثر کسب و کارهایی که در ایران و حتی کشورهای در حال توسعه در حال فعالیت هستند از قبل طراحی نشده اند بلکه فقط راه اندازی شده اند و بدون هیچ استراتژی در حال حرکت هستند و این موضوع گاها باعث کندی رشد کسب و کار می شود و یا کسب و کار را به نابودی می رساند.

طراحی و استراتژی کسب و کار یک فرایند تحلیل و چیدمان درست کسب و کار می باشد که باعث احیا و پایداری کسب و کارها می شود. از نظر ما یک استراتژی خوب مهمترین نیاز هر کسب و کاری است.

مدل کسب و کار

اصطلاح مدل کسب و کار (Business Model) در ادبیات مدیریت یک اصطلاح جدید محسوب می شود و طرح تجاری یا همان مدل کسب و کار در واقع پس از انقلاب صنعتی و در اثر تقاضا ( فشار) بانک ها به وجود آمد.

زیرا بانک ها به عنوان نماد هایی که می‌توانستند سرمایه مورد نیاز کسب و کار ها و صنایع را در قالب وام در اختیار آنها قرار دهند انتظار داشتند مدیران و مالکان کسب و کار ها اسنادی ارائه دهد که اثبات کند که فعالیت آنها سودآور است و بازگشت سرمایه مناسب خواهد داشت.

مدل کسب و کار ها با ظهور اینترنت و وب مطرح شد. امروزه وقتی کسی از مدل کسب و کار شما سوال می کند تقریباً مشخص است که باید در پی چه سوال هایی باشد. می‌توان گفت مدل کسب و کار در تلاش برای یافتن پاسخ به سوال های مربوط به ارزش آفرینی،درآمدزایی و پایداری و بقا می باشد که در فصل مدل کسب و کار تمامی این سوال ها با توضیحات کامل ارائه شده است ‌.

فروش

مدیریت فروش یکی از پیچیده ترین و چالش برانگیزترین مباحث کسب وکارها می باشد؛ به همین دلیل ایفای نقش مدیریت فروش در یک سازمان کاری چالش آفرین محسوب می شود. مدیران فروش در کسب وکارها عهده دار شغلی پیچیده و دشوار هستند که نیازمند آموزش حرفه ای، تعهد بالا، تشخیص و درک موقعیت های حساس بازار و نیازهای بازار است.

برعهده گرفتن رهبری یک تیم حرفه ای فروش، نیازمند ذهنیت استراتژیک، برنامه ریزی راهبردی، برقراری ارتباطات کارآمد و شفاف، یادگیری و یاددهی و همچنین بسیاری از مهارت های تخصصی دیگر در مبحث مدیریت فروش است. افزون بر این موارد، می توان هدف بسیاری از سازمان ها و کسب وکارهای کوچک را در قالب افزایش فروش سودآور و خلق ارزش تجاری از طریق رفع نیازهای بازار و برقراری روابط بلندمدت با مشتریان درنظر گرفت؛ که مدیریت فروش در رسیدن به این هدف، در مقایسه با سایر فعالیت های بازاریابی نقش بسیار قابل توجهی دارد. نقش بنیادی مدیریت فروش، تحلیل و ادارۀ برنامه فروش یک کسب وکار است که تاثیر بسیاری در نیل به اهداف سازمان دارد.

اصول و فنون مذاکره

مذاکره و استفاده از تکنیکهای مناسب، برای اثربخشی کلی یک سازمان داخلی یا خارجی حیاتی است.
اثربخشی سازمانی نتیجه انجام فعالیت ها در داخل یک سیستم منسجم است. مذاکره درون سیستم تمام بخش های یک سیستم و سازمان را با یکدیگر مرتبط میسازد. مذاکره همچنین برای بهینه سازی عملکرد فعالیتهای داخلی و خارجی بسیار مهم است.

در یک تحقیق در یک سازمان خصوصی همواره در طول یک روز یک فرد با بيش از ۱۷ نفر مذاكره مینماید كه بيش از ۸۵ %از اين مذاكرات با سودآوری شخص ارتباط مستقيم دارد. اما ۹۰ %از دلایل عدم توفیق در کسب نتیجه به دليل عدم آشنایي افراد با مهارتهای ارتباط مؤثر و اقناع مخاطب است.

مدیریت سرمایه گذاری و مالی

یکی از موضوعات اساسی که باید هنگام گذراندن دوره MBA یاد بگیرید مدیریت مالی است. شما باید در مورد بودجه بندی منابع شرکت کسب کنید و بدانید چگونه به طور موثر وجوهی را که به شما سپرده شده است مدیریت کنید در این دوره با نسبت های مالی که سودآوری نقدینگی و کارایی را اندازه گیری می کنند آشنا می شوید.

شما همچنین ایده استفاده از نسبت بدهی، نسبت بازار و نسبت بودجه سرمایه را از طریق مدیریت مالی به دست خواهید آورد. در فرایند توسعه اقتصادی و اجتماعی مقاله مالی و سرمایه گذاری دارای اهمیت بنیادی است و در حقیقت باید پیش شرط تولید و به عبارت صحیح تر شرط لازم آن دانست.

برندسازی (برندینگ)

برند و برندسازی طی سالهای اخیر بیش از هر زمان دیگری مورد توجه قرار گرفته است. برگذاری گسترده و مکرر انواع سمینارها و دوره های آموزش برندینگ و استقبال مدیران ،کارشناسان و متخصصان از این برنامه ها تایید کننده این ادعاست.

در واقع چیزی که مشتریان جدید را جذب شما می کند و مشتریان قدیمی را برای تان نگه میدارد برند شماست. برندسازی اگر چه ممکن است در ابتدا هزینه هایی را به فرد یا مجموعه تحمیل کند اما در بلند مدت می تواند موجب کاهش هزینه های بازاریابی و فروش شود و وفاداری مشتریان را افزایش دهد زیرا اگر محصولی باکیفیت هم تولید کنید امکان ایجاد رقیب وجود دارد اما با برندسازی جایگاه ارزشمند و برجسته تری برای خود،خدمات و محصولات تان ایجاد می کنید.

مهارت های ارتباطی و متقاعد سازی

آیا در اطرافتان کسی را می‌شناسید که در متقاعدکردن دیگران مهارت بسیاری داشته باشد؟ کسی که بتواند نظرات سایرین را با نظر خود هم‌راستا کند؟ همه ما چنین فردی را در فامیل، دوست یا اعضای خانواده خود می‌شناسیم. به نظر شما چه چیزی باعث می‌شود که آن فرد بتواند دیگران را به انجام‌دادن کاری متقاعد کند؟ آن فرد چه مهارت‌ها، ویژگی‌ها و تکنیک‌هایی را برای این کار دارد؟

جالب است که بدانید هنر متقاعدسازی در کسب و کار چیزی نیست که به‌صورت ذاتی در یک نفر وجود داشته باشد؛ شما هم می‌توانید با تقویت مهارت‌های مربوط، به این قدرت دست یابید.

مدیریت منابع انسانی و رفتار سازمانی

درس مدیریت منابع انسانی یا human resource management همانگونه که از عنوانش پیداست به جنبه های انسانی در محیط کار و فعالیت مرتبط با انسان ها به عنوان یکی از ارزشمندترین منابع سازمانی می‌پردازد. در دوره مدیریت منابع انسانی شما با معرفی کلی مفهوم مدیریت منابع انسانی و وظایف آن،مباحث مرتبط با تامین منابع انسانی،مباحث مرتبط با نگهداری منابع انسانی و مدیریت عملکرد،مباحث مرتبط با توسعه منابع انسانی،ارتباط با منابع انسانی و مباحث جانبی آن، حقوق و پاداش و جبران خدمات و موضوعات روز مدیریت منابع انسانی آشنا می شوید.

درواقع اصطلاح منبع در ترکیب منابع انسانی آگاهانه و کاملا با دقت انتخاب شده است و ترکیبی نسبتاً جدید است زیرا در چند دهه قبل اصطلاحاتی مانند مدیریت نیروی انسانی و مدیریت نیروی کار رواج داشتند اما وقتی از کلمه منبع (resource) برای توصیف انسان های فعال در یک سازمان یا کسب و کار صحبت میکنیم مشخصات تاکید داریم که همه موضوعات و نکاتی که در مدیریت منابع مطرح می شود باید در اینجا هم مورد توجه قرار گیرد.

بازاریابی و تبلیغات

افراد زیادی هستند که بازاریابی و تبلیغات را جدا از هم نمیدانند و از هر دو کلمه به یک منظور استفاده میکنند. با این که هر دو با اهمیت و اساسی هستند و تاثیر بالایی بر موفقیت تجارت شما دارند ولی مفاهیم متفاوتی از یکدیگر دارند. شناخت صحیح تفاوت بازاریابی و تبلیغات و بکارگیری صحیح هرکدام بر پیشرفت شما تاثیر گذار خواهد بود.

شناخت بازار ، شناسایی مشتریان هدف ، تعیین استراتژی فروش ، خدمات پشتیبانی ، ارتباطات کاری ، قیمت گذاری محصولات و خدمات ، تبلیغات چند مورد از مباحث این سرفصل هستند.

ما در این دوره تمامی مبانی و اصول بازاریابی و تبلیغات رو به شما یاد خواهیم داد تا بتوانید به بهترین نحو از این فرصت ها برای کسب و کار و رهبری در بازار استفاده نمایید.

دیجیتال مارکتینگ

در عصر امروز یک موضوع خیلی مهم وجود دارد به اسم دیجیتال مارکتینگ که مدیران نیز می بایست در این موضوع مهارت و دانش کافی داشته باشند. یکی از زود بازده ترین و بهینه ترین روش های تبلیغات در سال 2024 تبلیغات دیجیتال در پلتفرم های مختلف است.

بازاریابی توسط موتورهای جستجو (SEM) ، بهینه سازی برای موتورهای جستجو (SEO) ، بازاریابی محتوا (Content Marketing) ، بازاریابی درونگرا (Inbound Marketing) ، بازاریابی شبکه های اجتماعی (Social Media Marketing) ، استراتژی محتوا (Content Strategy) ، تبلیغات بر اساس کلیک (PPC) ، اینفلوئنسر مارکتینگ (Influencer Marketing) ، تبلیغات بنری (Banner Advertising) و تبلیغات همسان (Native Advertising) ، ایمیل مارکتینگ ، بازاریابی موبایلی یا موبایل مارکتینگ ، بازاریابی از طریق همکاری در فروش (Affiliate Marketing) ، تولید محتوا ، بازاریابی ویروسی دیجیتال (Digital Viral Marketing) برخی از مواردی است که در این سرفصل از دوره MBA مرکز دوره های مدیریتی گفته میشود.

ویدیو قسمتی از دوره های برگزار شده

نظرات دانش پذیران دوره MBA

برخی نظرات دانش پذیران دوره های برگزار شده را می‌توانید ببینید. ما در چند سال اخیر همواره تلاش کرده ایم از برترین اساتید این حوزه استفاده کرده و در ارتقا سطح مدیران کشور میکوشیم.

گواهینامه MBA مدیریت کسب و کار

پس از پایان دوره، گواهینامه MBA مدیریت کسب و کار از وزارت علوم دریافت خواهید کرد.  این گواهینامه با مهر و استعلام وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است. قابلیت ترجمه، تاییدیه دادگستری و وزارت امور خارجه را نیز دارد.

محل برگزاری و نحوه ثبت نام در دوره

محل برگزاری دوره حضوری تهران، میدان ولیعصر است، اما اگر تهران نیستید میتوانید در دوره آنلاین شرکت کنید و از این فرصت استفاده کنید و بصورت آنلاین در کلاس ها حضور پیدا کنید. همچنین پنل کاربری نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت و تمام ویدیوهای جلسات در پنل کاربری شما بارگزاری خواهد شد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر، ثبت نام در دوره و استفاده از تخفیف ویژه و شرایط اقساط با ما در تماس باشید.

اگر سوالی دارید با ما تماس بگیرید. 021-8893-6505  0912-671-9724 

درخواست تماس مشاوران

نام و شماره موبایل خود را ارسال کنید مشاوران در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

تمام حقوق برای مرکز دوره های مدیریتی محفوظ است.

مشاوره رایگان

واتساپ و اینستاگرام ندارید؟ 09126719724