درباره ما

مرکز بین المللی دوره های مدیریتی و مهارتی با بیش از 5 سال سابقه فعالیت در ارائه مباحث آموزشی هم اکنون ارائه دهنده دوره های مدیریتی MBA و DBA تحت نظر وزارت علوم ، دوره های آموزشی کوتاه مدت از دانشگاه ابن سینا گرجستان و همچنین وبینار ها و آموزش های آنلاین برای پیشرفت هر چه بهتر کسب و کار شماست.

توضیحات

از مهر ماه سال ۱۳۹۵ به صورت رسمی جهت فعالیت های آموزشی و همچنین فعالیت با موسسات آموزش عالی آزاد وزارت علوم شروع به فعالیت نمودیم و در صدد ارتقاء کیفیت خدمات با دانشکده ها و دانشگاه های رده بالا ملی و بین المللی نیز همکاری به عمل آورده ایم.

طی سال های اخیر به لطف خدا توانسته ایم فعالیت های بسیاری در مسیر رشد و ارتقای افراد و کسب و کار های کشور عزیزمان انجام دهیم که برخی بصورت زیر است.

  • برگزاری دوره های MBA با ارائه گواهینامه معتبر از وزارت علوم و همچنین دوره های DBA و Post DBA 
  • مشاوره رایگان ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه
  • برگزاری سمینارهای تخصصی
  • برگزاری همایش های مدیریتی
  • کوچینگ سازمانی
  • مهارت سنجی سوابق شغلی و کاری
  • تدوین دوره های مدیریتی جدید
  • فعالیت در زمینه برندینگ
  • همکاری با آموزش و پرورش کل کشور در قالب دوره های آموزشی و مهارتی در مدارس
  • تدوین و آماده سازی بسته های آموزشی

اینها گوشه ای از فعالیت های رسمی و بعضا بین المللی ما بود که هر لحظه پی ارتقاء آنها و انجام هرچه بهتر آنها هستیم.

رسالت ما

انتظارات از متقاضیان

البته این لیست کامل نبوده و برخی از مهمترین ها میباشد شرایط و پیوست کامل تری پس از ثبت نام به شما اطلاع داده خواهد شد.

خدمات ما

دوره mba - دوره dba - دوره post dba

افتخار داریم که با همکاری پنج سال با موسسه آموزش عالی گسترش مدیریت تهران در راستای برگذاری دوره های مدیریتی تلاش بر این داشته ایم تا راهی برای مدیران و فعالان اقتصادی کشور عزیزمان ایران برداریم و تمام امیدمان بر آن است تا شرایط بهتری برای تمامی این عزیزان فراهم کنیم.  لازم به ذکر است مدارک پایان دوره از این موسسه صادر شده و کاملا تحت نظر وزارت علوم میباشد ، جهت استعلام موسسه از وزارت علوم اینجا را کلیک کنید.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره موسسه و همچنین مشاهده دوره های مدیریتی از دکمه های زیر استفاده نمایید.

ثبت نام دانشگاه بدون کنکور

دانشگاه رفتن دیگر مانند سال های گذشته سخت و طاقت فرسا نیست چون شرایط های مساعدی به وجود آمده است که بدون کنکور در دانشگاه های بسیار عالی ثبت نام کنید. ما با رصد شرایط مختلف دانشگاه های کشور مساعدترین ها را به شما معرفی میکنیم تا بتوانید راحت در کنار شغل و زندگی خود تحصیلاتتان را ادامه دهید و با رشد و تقویت خود مسیرهای زندگی را هموارتر نمایید.

از مزایای اینکه از طریق ما در دانشگاه های پیشنهادی مشاوران ما ثبت نام کنید این است که در پرداخت هزینه شرایط مساعد تری وجود دارد همچنین در طول ترم از لحاظ مختلف ساپورت خواهید شد و نگرانی بابت هیچ چیز وجود نخواهد  داشت.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره رشته های قابل ثبت نام بدون کنکور و همچنین تماس با ما جهت مشاوره و دریافت اطلاعات بیشتر از طریق دکمه های زیر اقدام کنید.

مفتخر هستیم که توانستیم در راستای کمک به مدیران ، کارکنان و فعالان حوزه کسب و کار دوره های آموزشی از جمله وبینار ، کارگاه های آنلاین ، بسته های آموزشی و بطور کلی محتوای آموزشی مفید و کاربردی مناسب با فعالیت این عزیزان تدوین و برنامه ریزی نماییم.  اکثر دوره های آموزشی با همکاری آموزش و پرورش ، دانشکده ابن سینا گرجستان و برترین مدرسان کشوری با مدارک پایان دوره معتبر است و این دوره ها در زمان های خاص بروی سایت قرار میگیرد و شما عزیزان میتوانید اقدام به ثبت نام نمایید و به محتوای فوق العاده کاربردی دست پیدا کنید .  البته بعضی نیز بصورت دائمی طراحی شده اند .

میتوانید با استفاده از دکمه زیر جزئیات بیشتری از دوره های آموزشی موجود را مشاهده فرمایید.

کلمه کلیدی که به دنبال اطلاعات بیشتر درباره آن هستید جستجو کنید ، همچنین میتوانید صفحه سوالات متداول را هم چک کنید.