دوره MBA | مدرک MBA

MBA ( ام بی ای ) در لغت مخفف عبارت Master of Business Administration به معنای مدیریت حرفه ای کسب و کار است، که  پایینتر میتوانید اطلاعات بسیاری را درباره دوره و مدرک MBA دریافت کنید، این اطلاعات به شما کمک میکند تا در هزینه هایتان صرفه جویی کرده و همچنین زمان ارزشمند خود را از دست ندهید.

MBA چیست؟

معنای کلمه mba

همانطور که گفته شد MBA یا ام بی ای مخفف شده عبارت Master of Business Administration است که در ابتدای کار معنی این عبارت را کامل توضیح خواهم داد.

business administration به معنای مدیریت کسب و کار است و  master در فارسی به معنای استاد است و استاد بودن معنای حرفه ای و ارشد بودن را میرساند.

پس عبارت Master of Business Administration در لغت به معنای مدیریت حرفه ای کسب و کار یا مدیریت ارشد کسب و کار است و حروف ابتدای هر کلمه برداشته شده و به اختصار به آن MBA  گفته میشود که برخی آنرا ام بی ای نیز مینویسند.

و دوره ام بی ای همان دوره حرفه ای مدیریت کسب و کار و مدرک ام بی ای همان مدرک حرفه ای مدیریت کسب و کار است که برخی آنرا همسطح کارشناسی ارشد میدانند.

 

اطلاعیه

تیم کارشناسان مرکز دوره های مدیریتی آماده پاسخگویی و مشاوره رایگان درباره دوره های MBA و DBA می باشد.

امکان گذراندن دوره بصورت فشرده وجود دارد و دانش پذیران عزیز بعد از گذراندن دوره، مدرک معتبر MBA از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دریافت خواهند کرد.

خیلی از اوقات مدیران برای اینکه بتوانند شرایط بهتری را برای مدیریت و کسب و کار خود ایجاد کنند نیاز به این دارند که تمامی دانسته های خود را کنار بگذارند یا به نوعی آرشیو کنند و از مباحث روز مدیریت استفاده نمایند.

از همین رو مرکز دوره های مدیریتی با ارزیابی و تحقیقات نیازهای روز مدیریتی را به شکل کاملا کاربردی جمع آوری کرده است که با اساتید خبره این حوزه در اختیار مدیران قرار میدهد .

ما به یک نتیجه بزرگ رسیده ایم که یک مدیر برای اینکه بتواند از فرصت های خود در کسب و کار بهترین استفاده را ببرد باید  ده محور مهم کسب و کار را به صورت اصولی یاد  بگیرد.

که ما با تلاش فراوان این ده محور اساسی کسب و کار را در قالب جامع ترین دوره کسب و کار به صورت حضوری و آنلاین  در اختیار مدیران قرار خواهیم داد.

اگر تصمیم دارید تا تبدیل به یک مدیر بروز و اثر بخش شوید روی دکمه زیر کلیک کنید و مباحث این ده محور مهم کسب و کار را مطالعه کنید و همچنین با اساتید این دوره آشنا شوید .

                                             

تاریخچه این رشته

تاریخچه مدرک mba

خب شما هم حتما به این موضوع که چگونه رشته MBA بوجود آمده؟ یا چگونه این دوره ها گسترش پیدا کردند؟ فکر کردید !

تاریخچه MBA خارج از کشور

بصورت خلاصه میتوانید تاریخچه شروع رشته مدیریت کسب و کار ، گسترش و رسمیت آن در خارج از کشور را در اینفوگرافیک زیر ببینید. 

اینفوگرافیک تاریخچه mba

تاریخچه MBA در ایران

اگر به اینفوگرافیک بالا توجه کرده باشید میبینید که شروع رشته و دوره های مدیریت کسب و کار حدودا از 200 سال پیش است و تقریبا در حال نزدیک شدن به 100 سالگی آن هستیم.

این رشته در دهه های 60 و 70 میلادی گسترش بسیار زیادی داشت و در دهه 70 میلادی موسسه ICMS با همکاری دانشگاه هاروارد اولین مدرسه کسب و کار را در ایران نیز تاسیس کردند اما پس از 2 سال جذب دانشجو به دلیل وقوع انقلاب و  به روی کار آمدن جمهوری اسلامی دانشگاه هاروارد ارتباطش را با ایران قطع کرد و این مدرسه کسب و کار هم تعطیل شد.

به دلیل نیاز مبرم و جدی کشور به فارغ التحصیلان MBA، دانشگاه صنعتی شریف در سال 1380 اقدام به پایه ریزی و شروع دوباره این رشته کرد و دانشگاه و مراکز بسیار دیگر نیز با کپی برداری از دوره های این دانشگاه هم اکنون در حال برگزاری این رشته و یا دوره آن هستند.

ما نیز در مرکز بین المللی دوره های مدیریتی و مهارتی با همکاری موسسات آموزش عالی آزاد دارای مجوز وزارت علوم در این رشته پرطرفدار بصورت حضوری یا غیرحضوری و آفلاین دانشجو میپذیریم.

لازم به ذکر است این رشته در دانشگاه صنعتی شریف ابتدا برای فارغ التحصیلان رشته های فنی و مهندسی بود . اما اکنون برای تمامی حوزه های کسب و کار پایه ریزی شده و در جال برگزاری است.

تفاوت MBA و کارشناسی ارشد

تفاوت MBA با کارشناسی ارشد

بطور خلاصه اگر بخواهیم به این موضوع بپردازیم کسانیکه که به تحصیل برای فوق لیسانس مدیریت می پردازند، دانشجویانی هستند که لیسانس یا همان کارشناسی مدیریت دارند و می خواهند درجات علمی را بطور معمول در دانشگاه طی کرده و پس از فوق لیسانس، احتمالا دکتری هم بگیرند و بتوانند در زمینه های پژوهشی و آکادمیک کار کنند و مدرک 100 درصد قابل پذیرش ارگان ها ، نهاد ها و سازمان ها برای اراِه در اختیار داشته باشند.

اما افرادی که MBA می خوانند و دوره های ام بی ای را میگذرانند جوانان کارآفرینان یا صاحبان کسب و کارها هستند که برای بالا بردن مهارت های کاربردی در زمینه مدیریت کسب و کار به تحصیل این رشته و این دوره روی می آورند.

و یا افرادی هستند که علاوه بر افزایش مهارت ها و توانایی ها در زمان فشرده تر نیاز به مدرک ام بی ای هم دارند و ممکن است این مدرک در شغل آنها برای افزایش حقوق و مزایا کاربردی باشد و نهاد و ارگانی که در آن مشغول به کار هستند این مدرک را بپذیرد.

در ایران برخی مراکز و موسسات و آموزشگاه‌ های بازرگانی و حتی دانشگاهها دوره و گواهینامه هایی را تحت این عنوان و به نام دوره های کوتاه مدت مدیریت حرفه ای کسب و کار (MBA) در دوره های آموزشی تمام وقت، پاره وقت یا از راه دور و غیرحضوری ارائه می کنند.

همچنین دانش پذیران می‌توانند پس از گذراندن دوره های MBA از دوره های DBA یا دکتری مدیریت کسب و کار نیز استفاده کنند. اگر فرق MBA و DBA را نمیدانید روی آن کلیک کنید و به طور جامع با تفاوت های این دو آشنا شوید.

بازار کار و درآمد

بازار کار مدرک mba

دغدغه هر دانشجویی در هر رشته و گرایشی بازار کار آن رشته است ، رشته MBA نیز در کشور های مختلف بازار کار متفاوتی دارد که معمولا در کشور های توسعه یافته این بازار کار به مراتب بهتر از کشور های رده پایینتر و با اقتصاد قدیمی تر است.

بازار کار MBA خارج از کشور

گذراندن این دوره ها دریچه‌هایی نو را در دنیای کسب و کار به رویتان باز میکند !

رشته MBA و دوره های زیر مجموعه آن در کشور های اروپایی و آمریکای شمالی جزو پرطرفدار ترین رشته های دانشگاهی هستند آن هم به دلیل درآمد نسبتا بالای این رشته در برخی حوزه های کسب و کار است.

در سال 2014 تا 2016 با نظرسنجی از یک جامعه آماری متشکل از فارغ التحصیلان رشته MBA در کشور های آلمان ، امریکا ، کانادا ، انگلیس و چند کشور دیگر اروپایی ، میانگین درامد افراد فارغ التحصیل این رشته حدودا  150000 دلار در سال اعلام شد.

رقم اعلام شده جزو درآمد متوسط به بالا در کشور های آمریکا و اروپایی میباشد و همین یکی از 10 ها علل گرایش دانشجویان به رشته MBA میباشد .

همچنین مدرک مدیریت ارشد کسب و کار در کشور های اروپایی از ارزش بسیار بالایی برخوردار است .

بازار کار و درآمد در ایران

همانطور که گفته شد دوره MBA و پذیرش مدرک آن قدمتی 20 ساله در ایران دارد و امروزه به دلیل نیاز بسیار بالای کشور به مدیران ارشد و با قدرت مدیریت بالا ، تقاضای شرکت در این دوره ها نیز نسبت به اواسط دهه 90 به شدت افزایش یافته و شاهد تعداد بسیار بالای فارغ التحصیلاناین رشته یا دوره هستیم.

این رشته در ایران هنوز جای پیشرفت بسیار بیشتری را دارد لذا هر کشوری برای پیشرفت ، نیاز مبرم به مدیران آزموده و قدرتمند دارد که رشته MBA همان کارخانه ساخت مدیران ارشد و کاربلد است.

متاسفانه فعلا در ایران به نسبت کشور های اروپایی و امریکایی توجه کمتری به این رشته میشود و فارغ التحصیلان این رشته در سال 1402 بطور میانگین درامد متغیر بین 20 تا 40 میلیون تومان دارند ، لازم به ذکر است که با گذراندن دوره های ام بی ای توانایی کارآفرینی بسیار بالایی آموخت که با بکار گیری آن قطعا درآمد هایی چندین برابر میانگین خواهید داشت. همچنین استثنا هایی وجود دارد که توانسته اند با گذراندن این رشته به درامد های بالای 10 هزار دلار در ماه برسند.

همچنین کسانی که به کار در ادارات و سازمان ها مشغولند با گذراندن این دوره و ارائه مدرک MBA پایان دوره به ادارجات و سازمان ها شامل مزایا و افزایش حقوق خواهند شد ، در پیوست ذکر میشود که تمام ادارجات و سازمان ها مدرک ام بی ای را پذیرش نمیکنند و بعضا این دوره ضروری و مهم را قبول ندارند.

علاوه بر این ها مدرک ام بی ای میتواند در تقویت رزومه بسیار موثر باشد و در سال های اخیر افرادی که مدرک mba را اخذ کرده اند توانسته اند راه مهاجرت خود را به کشور هایی مانند کانادا آسان تر کنند. به طور کلی مدرک MBA برای مهاجرت می‌تواند رزومه بسیار قوی تری را برای شما به ارمغان بیاورد.

MBA مناسب چه کسانی است؟

مدرک MBA مناسب من است ؟

ببخشید من تو این دوره شرکت کنم برای کارم مفیده؟ مدرک MBA به دردم میخوره؟ دوره MBA شرکت کنم یا یک رشته دیگرو ادامه بدم؟ شغلم یچیز دیگس مدرک ام بی ای رو قبول میکنن؟

روزانه ده ها نفر با مشاوران ما تماس میگیرند و در مکالمات ضبط شده آنها حتما یک یا چند سوال از این سوالات شنیده میشود !

اهداف دوره MBA

این رشته و دوره آن از ابتدای کار برای اهداف مهمی روی کار آمدند از جمله این اهداف پرورش افرادی است که قادر باشند در زمینه‌های زیر انجام وظیفه نمایند:

 • اداره و راهبری مؤثر و کارآمد سازمان یا یکی از زیر مجموعه‌های آن
 • ایجاد تحول در یک بخش تخصصی سازمان
 • طراحی، هدایت و رهبری تحول در کل سازمان پس از کسب تجارب عملی در مدیریت
 • کارآفرینی با ایجاد فعالیت‌های جدید در درون سازمان یا ایجاد سازمان‌های جدید
 • ارائه خدمات مشاوره‌ای و مطالعاتی در زمینه‌های مدیریتی به مدیران سازمان‌ها

پس هرکدام از موارد بالا اگر نیاز شما باشند این دوره و گواهینامه پایان دوره آن پاسخگوی خوبی برای نیاز شماست.

همچنین پیشنهاد میشود حتما برای گرفتن پاسخ خود با مشاوران ما تماس بگیرید، قطعا شرایط همه یکسان نیست و ممکن است این دوره برای شما مفید و کاربردی باشد.

تماس با ما

مدرک MBA

خرید مدرک MBA

مدرک MBA ، چیزی که حتما امروزه بسیار بیشتر از قبل دیدید و شنیدید !

هر دوره ای با هر عنوان پس از برگزاری قطعا گواهینامه پایان دوره ای برای اینکه شما به دیگران اثبات کنید این دوره را گذراندید و محتوای ارائه شده در دوره را میتوانید به کار بگیرید و ارائه دهید ، برایتان در نظر گرفته است. در غیر اینصورت آن دوره کاملا تجربی خواهد بود و شما در صورت نیاز نمیتوانید این موضوع را اثبات کنید که دانشجوی آن دوره بودید و مسلط به محتوای دوره هستید.

گواهینامه MBA سندی از نوع Degree میباشد که بعد از گذراندن دوره آن به شما تعلق خواهد گرفت.

بسیاری از افراد این دوره را برای رشد و ارتقای مهارت مدیریتی خود برای بهبود کسب و کار و سازمان ها انتخاب میکنند اما برخی افراد دوره های MBA را صرفا برای گواهینامه پایان دوره آن میگذرانند زیرا ممکن است در حقوق و مزایای آنها تاثیر مثبت داشته باشد .

بطور کلی مدرک ام بی ای در ایران یا از طریق وزارت علوم صادر میشود و یا از موسسات آموزشی و بدون مهر وزارت علوم!  که قطعا دوره های مورد تایید وزارت علوم از ارزش بسیار بالاتری برخوردار هستند. 

دوره های مدیریت mba قالبا بصورت 250 ساعته ، 300 ساعته یا 400 ساعته برگزار میشوند و هرچقدر تعداد ساعات دوره بیشتر باشد ارزش دوره و مدرک آن بیشتر خواهد بود.

ویژگی های یک گواهینامه معتبر 

اما بطور کلی ویژگی های یک گواهینامه معتبر MBA چیست ؟ برخی عناوین و امتیازات موجب میشود که مدرک ام بی ای شما نزد سازمان ها و ادارات از ارزش بیشتری برخوردار باشد.

تاییدیه وزارت علوم

همانطور که بالاتر گفته شد مدرک  دارای مهر و هولوگرام وزارت علوم از ارزش بسیار بالاتری نسبت به مهر و امضای موسسات دیگر برخوردار است.

ترجمه رسمی

مدارک ام بی ای قالبا امکان ترجمه رسمی دارند اما برخی نیز این امکان را ندارند و شما باید این مورد را حتما قبل ثبت نام در دوره چک کنید.

مهر قوه قضائیه و وزارت امور خارجه

مدرک پایان دوره که توسط ما ثبت نام میشود دارای مهر قوه قضاییه و وزارت امور خارجه است .

قابلیت استعلام

اگر این گواهینامه قابل استعلام از سایت رسمی وزارت علوم نباشد عملا از ارزش زیادی برخوردار نیست .

خرید مدرک MBA

خرید مدرک MBA

همانطور که در تصویر بالا میبینید تعداد جستجوی اینترنتی ( خرید مدرک MBA ) بسیار بالا رفته و این تنها به دلیل این است که امروزه ارزش دوره MBA و گواهینامه پایان دوره آن بسیار بیشتر از چند سال گذشته است.

همچنین در برخی سازمان ها و ادارجات صرفا در اختیار داشتن مدرک این دوره به عنوان رزومه و دوره های گذرانده شده ، باعث ارتقای شغلی کارمندان میشود و یا این مدرک میتواند در مهاجرت تحصیلی کمک کننده باشد.

اما لازم به ذکر است که خرید مدرک MBA قابل استعلام وزارت علوم چیزی امکان ناپذیر است و متقاضیان باید حتما باید این دوره را ابتدا بگذرانند ، آزمون پایان دوره بدهند ، و سپس میتوانند با نمره قبولی این مدرک را دریافت کنند.

البته برخی شرایط بوجود آمده ، مانند امکان گذراندن غیرحضوری ، امکان فشرده سازی دوره و شرکت در دوره کوتاه مدت ، برای عزیزانی که نیاز فوری به مدرک ام بی ای دارند و یا نمیتوانند بصورت حضوری شرکت کنند. بسیار کمک کننده خواهد بود.

ناگفته نماند که برخی موسسات و مراکز بدون آزمون این مدارک را صادر میکنند که اغلب بدون استعلام وزارت علوم میباشد و شما متقاضیان عزیز باید نسبت به این موضوع با آگاهی کامل اقدام کنید.

مزایای ثبت نام دوره MBA از طریق ما

ما در مرکز بین المللی دوره های مدیریتی و مهارتی، با دوره های MBA و DBA داخلی تحت نظر وزارت علوم ایران و دوره های معتبر مدیریتی بین المللی BBA، MBA، DBA در خدمت هموطنان عزیز هستیم اما در اینجا دوره های داخلی مورد بحث هست.

دوره های مدیریت داخلی که توسط ما صورت میگیرد، تحت نظر وزارت علوم هستند و مدرک MBA وزارت علوم نیز برای پایان دوره به شما ارائه خواهد شد و تمام ویژگی های ذکر شده در بالا را دارد.

دوره هایی که متقاضیان از طریق ما شرکت میکنند دارای استاندارد 300 و 400 ساعته هستند و این موضوع در مدرک پایان دوره آن نیز ثبت خواهد شد .

همچنین شما میتوانید بصورت حضوری و غیر حضوری نیز در این دوره ها شرکت کنید و ناگفته نماند که شرایط فشرده سازی نیز برای شرکت غیرحضوری وجود دارد و ما این شرایط را صرفا به درخواست زیاد متقاضیان عزیز بوجود آورده ایم.

درضمن در برخی موارد شرایط بسیار ویژه برای پرداخت شهریه بصورت قسطی وجود دارد !

نمونه گواهینامه MBA

نمونه مدرک MBA

لطفا برای کسب اطلاعات بروز و بیشتر تماس بگیرید یا میتوانید در واتساپ با کارشناسان در ارتباط باشید.

گرایش های مختلف MBA وزارت علوم

گرایش های دوره مدیریت ارشد کسب و کار

این دوره ها طبق نیاز جامعه برای شغل و حرفه های مختلف طراحی و تدوین شده است تا در هر شغلی افراد بتوانند دانش مدیریتی و اعتبار مدیریتی خود را افزایش دهند.

ما با همکاری موسسات آموزش عالی آزاد معتبر در گرایش های زیر بصورت غیرحضوری و حضوری در دوره MBA داخلی تحت نظر وزارت علوم دانشجو میپذیریم  .

دوره هایی که در مرکز دوره های مدیریتی برای آنها اقدام میکنید و مدارک پایان دوره ، تحت نظر وزارت علوم ایران و با استعلام رسمی میباشد. قابلیت ترجمه رسمی را دارد همچنین مورد تایید قوه قضائیه و وزارت امور خارجه است. شما میتوانید در تکمیل رزومه برای مهاجرت نیز از این مدارک استفاده کنید.

4.8/5 - (147 امتیاز)

مشاوره رایگان

دسترسی سریع عناوین

به مشاوره نیاز دارید ؟

تماس بگیرید یا فرم تماس را پر کنید.

فرم مشاوره رایگان

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

44 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

 • مدرک mba میتونه برای ادامه تحصیل خارج کشور هم مناسب باشه؟ من میخوام اقدام کنم

 • سلام و وقت بخیر
  من متاسفانه تحصیلات دانشگاهی ندارم،ممانعتی نداره؟من میتونیم این دوره ها رو شرکت کنم و این مدرک رو بگیرم؟

 • با سلام و عرض احترام
  متاسفانه چیزی در مورد مدت آموزش و محل آموزش ندیدم!
  معمولا جزو مهمترین اطلاعات بایسته است که حتما قید می شود!
  کلا چند جلسه آموزشی ست؟ کلا چه مدت طول می کشد؟ هر هفته چند جلسه است؟ هر جلسه چند ساعت است؟ چه روزهایی ست؟ از ساعت چند تا چند است؟ محل بر گزاری جلسات کجا ست؟

  • تمام دوره های در حال اجرا در داخل اسلاید های سایت درج شده و اینکه ما تمام دوره ها رو به صورت غیر حضوری هم داریم میتونید مشاهده کنید و اینکه هر دوره ای ای رو لازم دارید میتونید در واتساپ پیام بدید تا راهنماییتون کنیم

 • با سلام بنده در سال 94 در رشته مدیریت اجرایی EMBA کارشناسی ارشد سازمان مدیریت صنعتی فارغ التحصیل شدم تا الان مورد تایید اداره محل خدمتم نبوده ، آیا راهی دارد که وزارت علوم تاییدش بکنه . آن موقع نزدیک 8 میلیون تومان هزینه کردم . لطفا راهنمایی بفرمائید . ممنون

 • سلام خسته نباشید بنده در تاریخ 1394/02/05 گواهینامه در سطح کارشناسی ارشد سازمان مدیریت صنعتی دریافت نمودم ولی مورد تایید اداره نبود.آیا مجوز جدیدی برا این نوع مدرک ها صادر میشه لطفا راهنمایی بفرمایید . ممنون شماره گواهینامه 87302404تاریخ 1394/03/16

 • سلام خسته نباشید بنده در تاریخ 1394/02/05 گواهینامه در سطح کارشناسی ارشد سازمان مدیریت صنعتی دریافت نمودم ولی مورد تایید اداره نبود.آیا مجوز جدیدی برا این نوع مدرک ها صادر میشه لطفا راهنمایی بفرمایید . ممنون

 • سلام وقت بخیر برای شرکت در دوره ها نیاز به مدرک لیسانس هست و اینکه من خودم دیجیتال مارکتینگ کارم هست کدوم دوره بیشتر به دردم می خوره بنظرتون؟ و مبلغ دوره چقدر هست؟

 • با سلام
  آقا مدت زمان دوره فشرده تقریبا چند ماهه و مدرک ام بی ای معادل چه مدرکی میشود .
  هزینه دوره فشرده چقدر میشه

  • سلام وقت شما بخیر
   دوره آفلاین mba
   مدت زمان 45 روز و شهریه 9/960/000 تومان است

   جهت دریافت مشاوره رایگان با مشاوران ما در تماس باشید بطور کامل راهنمایی خواهند کرد.

 • سلام اعتبار دوره های غیر حضوری هم به اندازه حضوریه؟ مدرک رو برای مهاجرت میخوام ولی امکان شرکت در دوره های حضوری رو ندارم

 • خیلی برام جالب بود که این گواهینامه رو من برای wesکانادا ارسال کردم و به من امتیاز کارشناسی ارشد رو دادن و خیلی خوشحال کننده بود و من از مرکز تشکر میکنم که به من مسیر درست رو یاد داد مخصوصا کلی تو زمانم صرفه جویی شد

 • ممنون پس در اینصورت می‌شود بصورت غیرحضوری و فشرده دوره را گذراند بسیار هم عالی

  • سلام دوست عزیز
   ببینید شما در دوره حضوری باید یک تایم طولانی صرف کنید.
   شرایط فشرده سازی تعریف شده، که متقاضی بتونه دوره رو حتی به صورت آفلاین هم بگذرونه و در سریعترین زمان به هدفی که میخواد برسه.

 • سلام ببخشید اینا گواهینامه داخلی با بین المللیش چه فرقی داره؟ من میخوام فشرده شرکت کنم مدرکش رو لازم دارم

  • دوست عزیز دوره های داخلی تحت نظر وزارت علوم هستن و مدرک معتبر از وزارت علوم ایران دریافت میکنید.
   دوره های بین المللی زیر نظر دانشکده بین المللی ابن سینا گرجستان هستن و مدرک بین المللی دریافت میکنید.
   برای اینکه بتونید تصمیم گیری بهتری داشته باشین با ما تماس بگیرید

 • سلام و خسته نباشید.
  قربان شما دوره های بین المللی MBA هم میتونید مارو ثبتنام کنید؟
  برای کارای مهاجرت و تقویت رزومه و اینا میگم

  • سلام وقت بخیر.
   بله عزیز میتونید برای دوره های بین المللی با مدرک MBA بین المللی مورد تایید موسساتی مانند WES کانادا اقدام کنید و رزومه خودتون رو تقویت کنید.

 • سلام دوره های ۷۰۰ ساعته فشرده غیر حضوری چندماه طول می کشه ؟
  برای شرکت در این دوره ها باید مدرک تحصیلی مرتبط داشته باشیم ؟
  در پایان چه آزمونی برای دریافت مدرک خواهیم داد ؟

  • سلام وقتتون بخیر.
   دوره های غیرحضوری 2 نوع آنلاین و آفلاین داره و شرایط متفاوتی دارند، برای دریافت مشاوره رایگان با شماره 09126719724 تماس بگیرید کامل راهنمایی میکنند.

 • واقعا خرید مدرک ام بی ای، امکان پذیره؟
  آخه خرید مدرک mba مگه غیرقانونی نیستش؟
  یعنی جعل مدرک میکنن؟

  • سلام.
   خیر چیزی به عنوان خرید مدرک ام بی ای امکان پذیر نیست.
   همانطور که گفته شد شما نمیتونید بدون ثبت نام و… مدرک mba دریافت کنید.
   این دوره ها بیشتر به دلیل بار علمی و مهارتی که دارن مورد استقبال قرار میگیرن اما گواهینامه mba هم به دلایلی برای برخی افراد مهم هست.
   شما اگر جزو این افراد هستین شرایط ویژه ای مثل گذراندن فشرده و غیرحضوری و با پرداخت قسطی امکان پذیر هست، که میتونید تماس بگیرید. 🌹

 • سلام خوبین ،
  من چند وقت پیش همین خرید مدرک mba رو سرچ کردم و رفتم و از موسسه *** برای اینکار اقدام کردم. چون وقتش رو نداشتم و گفتن قابل استعلام وزارت علوم هست . اونا هم گفتن خرید مدرک mba امکان پذیر نیست و ما غیرحضوری ثبتنام میکنیم و بدون آزمون میدیم اما مدرک رو دادن بردم اداره گفتن مدرک استعلام نداره میشه بگین چیکار کنم اینا هم پاسخگو نیستن متاسفانه.

  • سلام محمد رضای عزیز
   شما قبل از اقدام به هرکاری باید مشاوره بگیرید و یا کامل جستجو انجام بدید تا آگاهی کامل داشته باشید . اگر جستجو کرده بودید در بخشی با عنوان ( خرید مدرک MBA ) در همین صفحه توضیح داده شده که بدون آگاهی اینکار رو انجام ندید.
   موسسه ای که نام بردید رو چک کردم بنده نمیشناسم و جزو موسسات آموزش عالی ثبت شده در سایت وزارت علوم هم نبود .
   اگر مدرک MBA را نیاز دارید شما در صورت نیاز میتونید بصورت غیرحضوری و فشرده در دوره های ثبت شده در سایت ثبت نام کنید .
   جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

مشاوره رایگان

واتساپ و اینستاگرام ندارید؟ 09126719724