دوره مدیریت تخصصی DBA

یک رهبر خوب فقط میتونه انسان های زیادی رو از یک زندگی اشتباه نجات بده 

ما نباید یادگیری مهارت های رهبری را به آینده موکول کنیم . زیرا ممکن است آینده‌ای که متصور هستید، با نداشتن دانش رهبری دیرتر از آن چیزی که در فکرمان داریم اتفاق بیفتد. بنابراین بهتر است همین الان دست به کار شوید. به علاوه، باید بدانید مهم‌ترین عنصری که در آیندۀ کسب و کار تحول ایجاد می‌کند، کیفیت رهبری در سازمان است. حال سوال اصلی اینجاست چه چیزهایی یک رهبر را خوب و برجسته جلوه می‌دهد؟ یک رهبر خوب و برجسته رهبری است که افراد را توانمند کرده و بهترین بستر برای پیشرفت آن‌ها را مهیا می‌سازد.

بنابراین برای موفقیت تیم و سازمان لازم است که مهارت‌های رهبری خود را بهبود داده تا بتوانید به یک رهبر خوب تبدیل شوید. اما چه کسی زمان کافی برای این کار را خواهد داشت؟ بیش‌تر مدیران، مرتب خود را درگیر جلسات و ملاقات‌های فشرده می‎‌بینند یا حتی ممکن است درگیری و مشکلات درون‌تیمی فکر آن‌ها را به خود مشغول کند.

تبدیل شدن به یک رهبر بزرگ و ارزشمند در جهان امروز کار زیاد سخت و محالی نیست زیرا که تمامی متد ها و پارامترهای یک رهبر خوب در یک برنامه مهم آموزشی در سال های گذشته در کشورهای توسغه یافته طراحی و تدوین شده است 

دوره مدیریت کسب و کار (DBA) به شما یاد می دهد که یک رهبر بزرگ و ارزشمند چه خصوصیاتی را باید داشته باشد 

چه سبک های از رهبری در حال حاضر در سازمان ها تاثیرگذار می باشد 

این دوره به صورت مختصر و مفید بدون هیچ مبحث اضافی به شما یاد می دهد تا رهبری اثر گذار بشوید .

 

سرفصل های دوره

Doctor of Business Administration(DBA)

- رهبری سازمانی

آموزش‌ها در این فصل از دوره DBA با محوریت چهار اصل مهم مدیریتی ارائه می‌شود.

۱-رهبری موثر بخش‌ها و گروه‌های مهم سازمان

۲-مدیریت ارتباط بخش‌ها و تیم‌های مختلف سازمان

۳-هدایت موثر سازمان در جوامع اقتصادی، حوزه‌ها کسب و کار و اجتماع

۴- مدیریت و رهبری روابط برون سازمانی با مراکز و سازمان‌های مشابه

موارد دیگری که حول محوریت اصلی این فصل آموزش داده می‌شود شامل توسعه رهبری، ارتقاء فرهنگ سازمانی، اثر گذاری بر اعضای سازمان و توسعه‌ی رهبری در بخش‌ها مختلف می‌گردد.

- تصمیم‌گیری براساس ریسک (مدیریت ریسک)

امروزه فضای حاکم بر جامعه‌ی هدف در کسب کارها تحت تاثیر متغیرهای موثری مانند بازار رقابتی، قوانین اجرایی دولتی و تحولات تکنولوژیک و فناوری، تصمیم‌گیری‌های عملیاتی سازمانی را ریسک‌پذیر و برپایه‌ی داده‌های جزئی و کوتاه‌مدت کرده است. بررسی این متغییرهای سازمانی، روانی و اجتماعی و تاثیر کوتاه مدت و بلند مدت آن‌ها بر پروژه‌های عملیاتی مختلف سازمان و رهبری راهبردی آن از موارد دیگر مورد بررسی در این دوره خواهد بود.

- اخلاق، مسئولیت ها و اثرات اجتماعی

لزوم برقراری و حفظ صداقت و شفافیت در کسب و کار و تاثیر آن بر موفقیت سازمان، هدف اصلی این بخش از دوره DBA است. همچنین دانش پژوهان در این بخش به بررسی نقش ثبات آرمان، قانون، اخلاقیات سازمانی و تعهد کامل به اساس‌نامه‌ی سازمان، در فعالیت‌های مجموعه و نگاه و رای سهام‌داران و همکاران برون‌سازمانی به آن می‌پردازند.

- مدیریت منابع انسانی

رهبری و هدایت سرمایه‌های انسانی سازمان و مدیریت کارمندان به شیوه‌ای موثر و کارآمد از مهم‌ترین وظایف مدیر در هر سازمان و کسب و کاری است. مدیران پس از گذراندن این بخش از DBA قادر خواهند بود تا ضمن بهره مندی از توانایی‌های مفید کارمندان در زمینه‌های استعدادی و تحصیلاتی هریک به کمک روش‌های انگیزشی و راهبردی تیم‌وورک‌ها، بعد مالی منابع انسانی سازمان را به بهترین شکل مدیریت نمایند. مدیریت در زمینه‌ی استخدام نیرو، به شکل نظارت بر به کارگرفتن کارمندان متخصص و کارآمد نیز قسمتی دیگر از آموزه‌های این بخش است.

- ابزارهای تحقیق برای مدیران

مدیران پس از گذراندن دوره‌های DBA قادر خواهند بود با انجام تحقیقات و پژوهش‌های لازم در زمینه‌های مختلف کاری سازمان، بهترین تصمیمات و برنامه‌ریزی ممکن را در راستای ارتقای سطح کیفی و کمی سازمان داشته باشند. اما لازمه‌ی این توانایی شناخت ابزارهای لازم برای انجام تحقیقات و پژو‌هش‌های گفته شده و نحوه‌ی تحلیل و بررسی آن‌ها است. استفاده از این ابزار که در دو طیف کمی (صورت‌ها و شاخص‌های مالی) و تحلیلی (شرایط بازار سرمایه و موقعیت سازمان در آن) هستند نیاز به دانش‌ لازم در زمینه‌های حسابداری و مدیریت پروژه دارد. مدیران در این بخش از آموزش‌های DBA به این دانش دست خواهند یافت.

محمدرضا تقوی

تکنیک های فروش

هادی بیسجردی

تکنیک های بازاریابی و تبلیغات

حمیدرضا تقوی

اصول و فنون مذاکره

شهریه دوره مدیریت تخصصی

هزینه سرمایه گذاری روی دوره: 18.900.000تومان

برای پیش ثبت نام میبایست در فرم زیر اطلاعات خود را وارد کرده و مبلغ 900 هزار تومان پرداخت کنید.

همچنین اگر مشکلی وجود دارد تماس بگیرید و یا در واتساپ پیام ارسال کنید.

پیش ثبت نام دوره

این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .