داشکده ابن سینا گرجستان

دانشکده ابن سینا گرجستان

دانشکده بین المللی ابن سینا گرجستان ، دانشکده غیرانتفاعی در کشور گرجستان می باشد که فعالیت خود را از سال ۲۰۱۷ به صورت رسمی در قالب دوره های مدیرتی و مهارتی آغاز کرده است این دانشکده با اخذ استاندارد یورو ۵ یکی از دانشکده های نسل پنجم کشور گرجستان محسوب می شود. خرید مدرک mba

دانشکده ابن سینا گرجستان

1.1/5 - (11 امتیاز)
دانشکده ابن سینا گرجستان

دانشکده بین المللی ابن سینا (گرجستان) دانشکده ای غیرانتفاعی در کشور گرجستان می باشد که فعالیت خود را از سال ۲۰۱۷ به صورت رسمی در قالب دوره های مدیریتی و مهارتی آغاز کرده است .

این دانشکده با اخذ استاندارد یورو ۵ یکی از دانشکده های نسل پنجم کشور گرجستان محسوب می شود و در رتبه 16ام وزارت علوم گرجستان قرار گرفته و از این رو دوره های آن و گواهینامه پایان دوره ی صادره از این دانشکده بین المللی بوده و از اعتبار خوبی برخوردار است .

از آنجایی که موسس دانشکده ابن سینا یک فرد ایرانی می باشد ، قدم های حمایتی خود را برای کسانی که تمایل به آموزشهای مهارت محور دارند ، در ایران به صورت مجازی و در قالب بین الملل برای فارسی زبانان سراسر دنیا برداشته است.

یکی از موضوعات بسیار مهمی که دانشکده بین المللی ابن سینا گرجستان برای فعالین آموزشی در نظر گرفته است ، حمایت این دانشکده غیر انتفاعی از مربیان آموزشی که فعالیت رسمی ندارند ، است و شرایط لازم را برای تمامی مربیان و استادان که می‌توانند دوره های مهارتی و آموزشی ارائه دهند فراهم کرده تا بتوانند همکاری خوبی را جهت ارتقای سطح آموزشی و درآمد زایی داشته باشند.

دوره هایی که دانشکده ابن سینا گرجستان برای فارسی زبانان سراسر دنیا برگزار می‌کند دوره های مدیریتی ، مهارتی و آموزشی پیشرفته به صورت غیر حضوری و آنلاین می باشد . لازم به ذکر است مدارک صادر شده از این دانشگاه کاملا مورد تایید سیستم آموزشی کشور گرجستان می باشد و ارزش و اعتبار آن در کشور های دیگر بر اساس سلیقه اعتبار سنجی سیستم آموزشی آن کشور از دانشکده های گرجستان در نظر گرفته می شود و دانشکده نیز اعتبار مدارک صادر شده را در گرجستان و کشور هایی که دانشکده های گرجستان را به رسمیت میشناسند ، تضمین کرده است .

اگر علاوه بر محتویات آموزشی و مهارتی دوره های دانشکده ابن سینا گرجستان ، به گواهینامه پایان دوره صادره نیز نیاز دارید حتما ابتدا جهت استعلام اعتبار اقدام کنید.

دوره های دانشکده ابن سینا گرجستان

دوره های دانشکده ابن سینا گرجستان

همانطور که بالاتر گفتیم ، دانشکده بین المللی ابن سینا گرجستان برگزار کننده دوره های مدیریتی ، دوره های آموزشی و وبینار و کارگاه آنلاین میباشد .

 

_ وبینار و کارگاه آنلاین

وبینار و کارگاه های آنلاین که دانشکده ابن سینا برگزار میکند و یا در برگزاری آن همکاری دارد ، توسط مربیان و استادان با تجربه و سطح دانش پیشرفته برگزار میشوند ، این دوره ها بصورت کوتاه مدت و در بازه زمانی مشخص برگزار میشود و تماما دارای مدرک پایان دوره معتبر از دانشکده ابن سینا (گرجستان)  میباشند .

برای مشاهده وبینار ها و کارگاه های آنلاین فعلی و برای اطلاع از آخرین وبینار ها و کارگاه های آنلاین میتوانید از دکمه های زیر اقدام کنید .

_ دوره های مدیریتی

دانشکده ابن سینا گرجستان ، از ابتدای فعالیت خود در صدد ارتقای سطح مدیریت و مهارت مدیران و فعالان حوزه کسب و کار میکوشد و با ارائه دوره های مدیریت کسب و کار حرفه ای ، فوق حرفه ای و پیشرفته در قالب ( BBA ، MBA ، DBA ، PostDBA ) و استقبال بالای دانش پذیران توانسته به درصد بالایی از اهداف خود دست پیدا کند.

مدارک صادره از دانشکده ابن سینا گرجستان ، از اعتبار خوبی برخوردار نیست و فقط مورد تایید برخی مراکز بین المللی نیز میباشد ، همچنین در برخی شرایط موسساتی مانند موسسه WES کانادا نیز آنرا قبول دارند و بطور کل گواهینامه های پایان دوره دانشگاه ابن سینا گرجستان ، امتیازات خوبی به شرکت کنندگان دوره ها نمی دهد. 

پایینتر میتوانید لیست دوره ها را به تفکیک ببینید و اگر نسبت به هرکدام نیاز به توضیحات بیشتر دارید و یا میخواهید ثبت نام کنید ، فرم پیش ثبت نام را بصورت رایگان پر کنید تا مشاوران با شما تماس بگیرند .

مدیریت بنگاه املاک

مدیریت تاسیسات

مدیریت سالن های آرایشگری

مدیریت مراکز دارو های گیاهی

dba مدیریت ساختمان پزشکان

مدیریت معماری

mba مدیریت اماکن ورزشی دانشکده ابن سینا

مدیریت فروشگاه ها ابن سینا

مدیریت سالن های سینما

مدیریت رستوران

مدیریت باشگاه های ورزشی

مدیریت ارز های دیجیتال

مدیریت بوم گردی

مدیریت کشاورزی

مدیریت خدمات

مدیریت تعمیرگاه های خودرو

مدیریت تعمیرگاه موتورسیکلت

مدیریت نفت

مدیریت عمران

مدیریت دیجیتال مارکتینگ

مدیریت کوچینگ

مدیریت خدمات شهری

BBA مدیریت بازرگانی بین المللی

مدیریت ثبت شرکت ها

مدیریت بنگاه های تولیدی

mba مدیریت موسسات فرهنگی

مدیریت مراکز آموزشی

bba مدیریت مراکز الکترونیکی

dba مدیریت طراحی دوخت

اشتراک مربیگری دانشکده

دانشکده ابن سینا گرجستان ، طرح جدیدی را در راستای فعالیت بین المللی مربیان و استادان عزیز و ایجاد فرصت های بسیار سودمند برای آنها ، در روند کاری خود قرار داده تا مربیان ، استادان ، و تمامی کسانی که فعالیت آموزشی دارند ، بتوانند در طیف گسترده تر و بین المللی فعالیت کنند و علاوه بر افزایش سطح آموزشی و مهارتی ، درآمدی هر آنچه بهتر از قبل کسب کنند.

این طرح ، طرح اشتراک مربیگری یا همان همکاری در آموزش است که در 3 پلن ( طلایی ، نقره ای و برنزی ) طراحی شده و طرحی فوق العاده سودآور میباشد. پیشنهاد میکنیم برای مشاوره در این باره با مشاوران ما تماس بگیرید و اگر این طرح برایتان مثمر ثمر بود ، حتما شما هم ثبت نام کنید چرا که ظرفیت جذب مربی در دانشکده ابن سینا محدود است . 

به مشاوره نیاز دارید ؟

اگر درباره دوره های مدیریتی MBA و DBA سوالی دارید و نیاز به گواهینامه معتبر در این زمینه دارید با ما در تماس باشید.

فرم مشاوره رایگان

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

مشاوره رایگان

واتساپ و اینستاگرام ندارید؟ 09126719724