دوره های MBA و DBA به صورت حضوری و به صورت غیر حضوری از مبلغ 13/500 میلیون تومان تا 23/500 میلیون تومان در طول یک سال به مدت زمان تقریبی 240 ساعت تا 400 ساعت در حال برگزاری است.

اگر چه بسیاری از افراد و سازمان‌ها دو مدرک DBA و MBA را به این معنی تعریف می کنند که شاخص های مدیریتی خود را تقویت کنند ، باید به این نکته توجه کنند که تفاوت‌های مهارتی بین این دو دوره وجود دارد. در دوره‌ی MBA مدیران روش‌های موفق مدیریتی روز دنیا که تثبیت شده است و قطعیت دارد را می‌آموزند. حال آن که در دوره ی DBA ، مدیران رهبری کردن و شاخص های مدیریتی بر اساس تجربه و رشد فردی و همچنین سازمانی را با روش های بروز رهبری در دنیا توسعه و بهبود می بخشند.  مهم‌ترین کاربرد DBA پیاده و مناسب‌سازی نظریه‌های علمی مدیریتی برای استفاده در فضای واقعی کسب و کار است.

برای مقایسه این دو به طور خلاصه می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • مدرک MBA معمولاً مورد استفاده افراد متخصص و حرفه‌ای در کسب و کارها قرار می‌گیرد که می‌خواهند درک بهتری از کسب و کار داشته باشند و تئوری‌های روز مربوط به صنعت و حرفه خود را فرا بگیرند.
  • مدرک DBA به متخصصان حال حاضر این اجازه را می‌دهد تا با افزایش دانش و استفاده از نظریه‌ها و روش‌های جدید، حرفه و کسب و کار خود را گسترش دهند.

ارزش های گواهینامه :

  • ارزش طول دوره
  • ارزش زمان و ساعت دوره
  • ارزش اعتبارسنجی نظام آموزشی هر کشور ( وزارت علوم )

اهمیت زمان و هزینه مهم ترین موضوع برای مدیران و کسانی ست ، که در این دوره شرکت می کنند و گواهینامه پایان دوره معتبر دریافت کنند.

مرکز دوره های مدیریتی به شما عزیزان در صرف زمان و هزینه کمتر کمک می کند تا به راحتی نتیجه دلخواه خود برسید.

سایبر ماندی ( Cyber Monday )چیست ؟

اولین دوشنبه پس از عید شکرگزاری به عنوان روز سایبر ماندی (Cyber Monday) شناخته می‌شود که امسال در تاریخ 29 نوامبر (8 آذر) اتفاق می‌افتد. این روز اولین بار در سال 2005 توسط سایت فروشگاهی Shop.org در تاریخ بنا گذاشته شد. در آن سال‌ها خریداران به اینترنت سریع‌تری در کامپیوترهای رومیزی خود نیاز داشتند تا بتوانند خریدهای خود را به صورت آنلاین انجام دهند اما در حال حاضر لپ‌تاپ‌های شخصی و موبایل‌ها همگی از سرعت اینترنت بالایی برخوردار هستند.

سایبر ماندی یکی دیگر از عباراتی است که در سال‌های اخیر بیشتر به گوشمان می‌خورد. در این روز همانند بلک فرایدی، خریداران می‌توانند محصولات خود را با تخفیف‌های خوب خریداری کنند؛ اما یک تفاوت مهم میان این دو وجود دارد و آن هم انجام خریدهای سایبر ماندی یا همان دوشنبه مجازی به صورت اینترنتی است. این روز توانسته در میزان فروش از بلک فرایدی پیشی بگیرد و پیش بینی می‌شود که این مقدار هر سال بیشتر هم بشود.

تخفیف هیجان انگیز مرکز دوره های مدیریتی و مهارتی

دوره های مدیریتی MBA هم تراز با کارشناسی ارشد تحت نظر وزارت علوم ایران که در حال حاضر با مبلغ 18/500 میلیون تومان و دوره مدیریتی DBA هم تراز با دکتری تحت وزارت علوم ایران با مبلغ 23/500 میلیون تومان برگزار میگردد.

به مناسبت سایبر ماندی ( Cyber Mondy ) با 50درصد تخفیف اعمال شده از تاریخ 1400/09/08 تا تاریخ 1400/09/11 قابلیت ثبت نام دارید . جهت استفاده از این دوره های ارزشمند با مدرک معتبر از طریق فرم زیر اقدامات لازم را انجام دهید.

فرم مشاوره

این فرم برای مشاوره قبل از خرید این دوره ارزشمند میباشد .

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .